גדרות אלומיניום לגינה
גדרות אלומיניום לגינה מחירים
גדר אלומיניום לגינה

גדרות אלומיניום לגינה

גדרות אלומיניום הינן מוצר חיוני לבית המספק פרטיות, הגנה והפרדה בין מתחמים שונים. גדר האלומיניום מספקת פתרון מעשי ומראה מושלם ונקי. גדר יכולה להוות חציצה לא רק בין שכנים או שטחים ציבוריים. ניתן להתקין גדרות באותו האופן כהפרדה של בריכות ושטחי נוי בגינה. את גדר האלומיניום ניתן להתאים בדיוק לעיצוב הבית ולצרכי בעלי הבית.

באלומינה חיפויים בע”מ מצאנו עבורכם את הפתרון המושלם. גדר אלומיניום פרי פיתוח ישראלי המפשט את הרכבת הגדר ומגיע באיכות הגבוהה ביותר וללא התפשרות על חוזק הגדר.

בגדרות שלנו ניתן לקבל מגוון גוונים שונים ולעיתים אף 2 גוונים בגדר אחת! (אחד בכל צד) אתם מעדיפים צבע אחד והשכן צבע שני? אין בעיה. תשאירו לנו את זה.

את גדר האלומיניום ניתן לעצב כיד הדמיון. בעזרת הדגמים השונים ניתן לקבל גדר אטומה לחלוטין, גדר בעלת שלבים דקים במרווח קבוע, גדר בעלת שלבים רחבים או שלבים מעוגלים. ניתן לצבוע את הגדר בגווני עץ ולקבל על ידי כך מראה של גדר עץ מושלמת כל השנה ללא צורך בטיפולים יקרים.

גדר בשונה מפרגולות ודקים, אינה מקורה ע”י כיסוי כל שהוא ולכן היא פגיעה יותר למזיקים כגון נזקי מזג האוויר (שמש/גשם), מזיקים חיים (זבובים ויתושים המטילים את ביציהן בתוך חריצי העץ ומתפתחות תולעים בעץ), חלודה, קילופי צבע ועוד.

גדר אלומיניום חזקה ועמידה לאורך שנים ללא צורך באחזקה כלל!

כמובן שיש חומרים שונים וזולים יותר עבור הקמת גדרות אך בכל חומר אחר מהאלומיניום אנו נדרשים לטיפולים שעלותם לאורך השנים יכולה להיות יקרה מאוד. גדרות הברזל הינן כבדות ומגושמות. עם השנים הברזל מחליד ומתקלף ממנו הצבע. החלודה מחלישה את הגדר לאורך הזמן ועלולה להתפרק עם הזמן ולהפוך למפגע. עוד חומר הוא כמובן העץ. אנו יודעים מה קורה לעץ בשמש ובגשם. הוא נרקב עם הזמן. העץ מצריך טיפול מרובה אפילו משל הברזל, צביעה תקופתית והחלפת קורות רקובות.

הרכבת גדרות אלו דורשת זמן עבודה בשטח: חיתוך, ריתוך, ליטוש, צבע ועוד הכנות.

גדרות האלומיניום מגיעות חתוכות למידה, צבועות בצבע מתאים ומוכנות להרכבה. בשלבי ההרכבה אנו מעגנים עמודונים בשטח לפי מידות מדויקות. ולאחר מכן ההרכבה פשוטה וקלה. ללא הפרעות מיותרות לשכנים ובחיסכון מרבי של הזמן שלכם.

אתם מוזמנים לבקרנו באולם התצוגה הצפוני לקבלת ייעוץ והכוונה, להתרשם מהתצוגה המרהיבה ולהתחדש בגדר לבית.

מחכים לראותכם.