חיפוי קיר דמוי עץ

חיפויי קירות פנים אלומיניום

בדיוק כמו חיפויי הקיר החיצוניים, כך גם בבנייני מגורים ובבנייני רב קומות, מחפשים חומרים ידידותיים למשתמש אשר לא מצריכים אחזקה מיותרת ויקרה בתוך השטחים הציבוריים בבניין. לא בכדי הפכה אותה בנייה בשילוב חומר האלומיניום לחלק בלתי נפרד מהנוף שלנו. יש כמה סיבות אשר בעקבותן החלו לעשות שימוש בחומר האלומיניום כחומר גלם למטרות חיפוי גם עבור קירות פנים.

 

  1. קל מאוד לתחזק חיפוי אלומיניום – בשונה מחיפויים אשר עשויים חומרי גלם אחרים, חיפויי אלומיניום אינם דורשים תחזוקה וקל לנקות אותם ללא מאמץ. הם אינם מושפעים ממים או מלחות ולכן לטווח הארוך נחשבים לעמידים, אינם מתקלפים או נחשפים לקורוזיה. זו הסיבה שאין צורך להתעסק בקילוף, שיפוץ וצביעה מחודשת כאשר אנו בוחרים בחיפויי קירות חוץ מאלומיניום, הם פשוט שומרים על החזות והחוזק שלהם שנים רבות.
    1. משתלבים בצורה מושלמת עם החזות המודרנית – מכיוון ולחיפויי האלומיניום מראה נקי ופשוט ניתן לשלבם כמעט כל סוג של קונסטרוקציה ועם מגוון של צבעים כך שניתן להעניק למבנה חזות מרשימה, ייחודית שמשתלבת בדיוק רב עם הבנייה המודרנית, המתועשת והחדשנית.
  1. חיפויי האלומיניום נחשבים לקלים מאוד ולכן תהליך הבנייה הינו מהיר ונקי. דבר אשר חוסך בעלויות ובהוצאות הבנייה. בעיקר מכיוון שהוא לא מצריך הכנה מוקדמת ומיוחדת.

 

 

לסיכום, המגמה אשר תופסת תאוצה בשנים האחרונות ונראה כי רק תלך ותעמיק, היא המגמה הירוקה. הן בתחום הבנייה והן במגוון תחומים נוספים.

חיפויי אלומיניום למבנים משתלבים עם שיטת הבנייה הירוקה שכן אין צורך לעשות שימוש בחומרים מלכלכים המזיקים לסביבה כמו מלט למשל. את האלומיניום ניתן למחזר שוב ושוב ועדיין ליהנות ממגוון היתרונות שהוא מציע.

האלומיניום מציע קשת רחבה של אפשרויות מגוונות וגמישות כך שניתן לעשות שימוש באינספור טקסטורות, צבעים וסגמנטים. באמצעות חיפויי אלומיניום, ניתן ליצור מראה נקי או כפרי, ואף להסוות את הסטיות הנוצרות כתוצאה מתהליך הבנייה. נצלו את יתרונות הבנייה של שימוש בחיפויי האלומיניום ותיהנו מבנייה ירוקה, חדשנית ועוצרת נשימה.