חיפוי קיר דמוי עץ

.

חיפויי אלומיניום

חברת אלומינה חיפויים בע”מ מתמחה בפרגולות וחיפויים מאלומיניום ופועלת מול בעלי מקצוע שונים כמו אדריכלים, קבלני בניין, משקיעים וכדומה. השילוב בין חומרי גלם איכותיים עם דגש על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר יחד עם הניסיון המקצועי אותו אנו מביאים, הוא מה ששם את אלומינה חיפויים בע”מ במעלה פירמידת האלומיניום ומאפשר לה לקחת חלק בפרויקטים – פרטיים וציבוריים. החברה מבצעת עבור קהל לקוחותיה מגוון סוגי חיפויים מאלומיניום על בסיס תהליכי בנייה חדשניים, מודרניים ואפקטיביים. ניתן להיחשף למגוון חיפויי מבנים ברחבי הארץ המבוצעים מאלומיניום בגווני ראל, מיוחדים וגווני העץ השונים. אם בעבר היינו נתקלים במבנים המחופים באלומיניום רק בחו״ל, בשנים האחרונות המגמה תופסת תאוצה גם בישראל שכן מערכת חיפויי אלומיניום מביאה אתה יתרונות רבים ובעיקר עמידותה בתנאי מזג האוויר הקשים יחסית בישראל..

 

חיפויי קירות חוץ אלומיניום

 

חיפויי הקיר מהאלומיניום מופיעים יותר ויותר בנוף העיצובי האדריכלי המודרני בישראל – מפעלי התעשייה והשכונות מקבלים סגנון שונה לגמרי ממה שהיינו רגילים לראות עד לא מזמן. חיפויי האלומיניום מעניקים לכל מבנה מראה חזותי מרשים, יוקרתי ורענן. לאלומיניום יש אמירה עיצובית אשר מספקת מענה מושלם לבנייה החדשנית המתועשת. הוא מהווה פתרון מוביל בבנייה באזורים בהם החשיפה ללחות ולשמש הישראלית, גבוהה ומאפשר ליהנות מבניין עמיד, חזק וברמת גימור גבוהה במיוחד.

 

שלב חיפוי הקיר הסופי הינו שלב קריטי בבניית הבית. החיפוי כשמן כן הוא.. “מחפה” מכסה ומסתיר מערכות שונות, צנרת, מזגנים, ליקויי בניה קלים (וקשים) ועוד כהנה וכהנה דברים. אשר מעניקים לבית שלכם מראה יוקרתי ומיוחד.

חיפויי האלומיניום הינם קלים ולא דורשים הכנה מיוחדת בבניין. ההתקנה הינה בהתאם קלה, מהירה ונקיה.

חברתנו עושה שימוש בפרופילי אלומיניום בעלי תו תקן ישראלי ועומדת בקשר עם החברות לפיתוח ושיפור המוצר תוך שימת דגש על בטיחות ואיכות המוצר.

 

חיפויי האלומיניום משמשים גם כפתרון הצללה לקירות וחלונות, הבחירה לעשות בו שימוש חוסכת לנו אנרגיה ומטיבה עם המאזן האקולוגי הסביבתי.