פרגולה תלויה מאלומיניום לניצול שטח מושלם

פרגולה המאפשרת ליהנות מהצללה מושלמת בלי לתפוס שטח יקר במרפסת

פרגולת אלומיניום תלויה נטולת רגליים תומכות, מתאימה לאלו מכם בעלי המרפסות אשר אינם מעוניינים לגרוע משטח המרפסת, אך גם לאלו המעוניינים בחזות נקייה יותר ללא הפרעה.

 

פרגולה תלויה – לשמור על הנוף פתוח.

כל פרגולה מחייבת תשתית אשר תוכל לשאת את משקלה. לרוב, אנו מכירים פרגולות אשר נתמכות על ידי עמודים בצדי הפרגולה וביניהם קורה תומכת המחזיקה את שאר הקורות אשר מעוגנות לקיר הבית. או לחילופין פרגולה העומדת על עמודים בארבע פינותיה ומחוזקת לרצפה ע”י יציקה למניעת תזוזות הפרגולה באין תומך אחר. עם זאת, ישנה גם דרך אחרת. פרגולה תלויה מאלומיניום, זו מאפשרת לכם ליהנות מהצללה מבלי שיהיה צורך בהתקנת עמודי תמיכה. אם מדובר על מרפסות/גינות בעלות שטח קטן למדי או אם מדובר ביציאה לחצר או חניה אשר העמודים התומכים הינם מפגע אסטטי, ביטול הצורך בעמודי תמיכה משמעותו למעשה שמירה מלאה על גודלה של המרפסת ועל שלמות המראה הנשקף ממנה. כמובן שישנן גם מרפסות ושטחים אשר מחייבים הצבת עמודים אך ישנן מרפסות ושטחים בהם תנאי השטח אינם מאפשרים התקנת עמודים תומכים, ובמקרים אלו היא הינה האופציה היחידה הנותרת פתוחה.

 

פרגולת אלומיניום תלויה – איך מתקינים את זה?

עבור התקנת פרגולה תלויה צריכים להתקיים מס’ תנאים בסיסיים.

  1. קיר אשר נבדק ונמצא כשיר לשאת את הפרגולה.
  2. מוטות תליה (לא מיתרים) לעיגון הפרגולה גם מפני רוחות אשר מסוגלות להרים אותה כלפי מעלה.
  3. עיגון חזק במיוחד עם ברגים נכונים המחזיקים עומסים גבוהים.
  4. בניית הפרגולה בכפוף להוראות קונסטרוקטור.
  5. התקנה ע”י צוות המוכשר לכך ע”י החברה.

כל זאת בכדי להבטיח לכם לא רק הצללה, אלא גם ובעיקר בטיחות גבוהה בתנאים השונים.

 

 

לתלות או לא ? – זה תלוי בכם !

לא בכל מרפסת יש הכרח בהתקנת פרגולה תלויה. בכל חצר או מרפסת כמעט ניתן לבנות פרגולות בתצורות השונות, עם עמודים או בתליה. כאשר משיקולים עיצוביים כנראה שנעדיף לתלות את הפרגולה. במרפסות כאשר הפרגולה אינה על כל שטח המרפסת ישנה בעיה לעגן את העמודים ע”י קידוח התושבות לרצפה, זה עלול לגרום לנזק רב באיטום הבית. ולכן תמיד נעדיף במקרים אלו לתלות את הפרגולה אפילו על חשבון גודלה.  פרגולה תלויה עוזרת לנו גם בחצר לשמור על הסביבה הטבעית של הגינה ועל חזות טבעית ונקייה. היא מתאימה גם במקרים בהם ישנו צורך בפתרון הצללה נקודתי וקטן, כמו למשל פרגולות בכניסה לבתים.

 

היכן ניתן לראות אותנו?

חברת אלומינה חיפויים בע”מ מתמחה בייצור פרגולות וחיפויי קיר תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ושיטות בניה מתקדמות. צרו עמנו קשר לתיאום פגישת הכרות, בונים? משפצים? בואו עם המעצב/ת אדריכל/ית ללא התחייבות, לפגישה בה נוכל לעמוד על הפתרון המתאים ביותר עבור המרפסת או הגינה שלכם. אצלנו תמצאו מגוון רחב של פרגולות בתצורות השונות, תלויות או לא, במגוון רחב של עיצובים, טקסטורות וצבעים להתאמה מלאה לעיצוב הקיים בבית ובגינה. אנו מתחייבים לעבודה מהירה ונקייה ברמת גימור גבוהה, וכמובן לשירות מקצועי, אדיב ואמין. נשמח לראות אתכם.