מטבחי חוץ לגינה ולפרגולה מאלומיניום / נירוסטה

האהבה לאירוח, לאנשים בין אם שכנים, בני משפחה, חברים או מכרים היא אהבה המאפיינת אותנו הישראלים עוד מקום המדינה. זו הסיבה שרבים מאיתנו בוחרים לבנות את ביתנו עם חצר או מרפסת רחבת ידיים כדי שנוכל לארח את האנשים הקרובים לנו בצורה נוחה, מזמינה, נעימה ובמקביל להנות מהאוויר הפתוח, הבריזה והפסטורליות.

בכדי שנוכל לבצע את תהליך האירוח בצורה מושלמת, מגמה חדשה נכנסה לתמונה ובה אנו בוחרים להתקין מטבח חוץ עשוי כולו אלומיניום לגינה ו/או לפרגולה.

חומר האלומיניום ידוע כחומר איכותי, עמיד וחזק ששומר על עצמו בכל מזג אוויר ותנאים חיצוניים. כשאנו בוחרים להתקין מטבח חיצוני מאלומיניום אנו נהנים מחומר עמיד בפני מים, חומר שאינו מחליד, אינו נסדק או מאבד מצבעו מה שמאפשר לנו לבשל, לאפות ולצלות מאכלים מכל הסוגים.

חוסכות באנרגיה

כאשר אנו מצלילים בימי הקיץ את כניסות הבית וחלונותיו, אנו מונעים מהשמש לחמם את פנים הבית. הדבר מוריד משמעותית את הטמפ’ בבית ועוזר לחסוך בשעות מזגן יקרות.

חוסכות בהוצאות אחזקה!

למעשה, פרגולות האלומיניום מבטלות כליל את עלויות האחזקה.
פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה כלל!

חוסכות זמן

הרכבת פרגולה מאלומיניום אורכת כשליש מהזמן לעומת פרגולה אחרת (עץ, ברזל, בטון). העבודה נקייה וללא חיתוכים, ניסורים, ריתוכים ודברים כאלו במקום.

שלל גווני עץ מרהיבים

ניתן לבחור את צבעי העץ המיוחדים בגוונים שונים ורבים בהתאמה לכל סוגי העצים הקיימים.
התוצאה – מושלמת!

מדוע אתם זקוקים למטבח חיצוני לגינה

הרבה יותר מקום אחסון

באמצעות מטבח חיצוני מבית פרופילי הגליל, ניתן לייצר מקום אחסון כפול כך שאת החלוקה ניתן לבצע בשיטה הבאה: את המוצרים בהם אתם עושים שימוש יומיומי לצורכי הבית, תאחסנו במטבח הפנימי שלכם – בתוך הבית ואת כל המוצרים שבהם תעשו שימוש לבישול עבור האירוח, תאחסנו בחוץ. שתייה לקירור בין אם קלה ובין אם אלכוהולית, בשרים לארוחת המנגל, ירקות לחתוך סלט, פיתות בהקפאה ועוד. כך אתם למעשה חוסכים מקום רב ויכולים לשמור על סדר.

פחות תיזוזים

כאשר אנו בוחרים לארח בחוץ, לא תמיד בא לנו שהילדים והאורחים ייכנסו לתוך הבית וזו הסיבה שאנו משקיעים בפרגולה, במערכת ישיבה חיצונית איכותית, דק ושאר מוצרים שמשפרים את רמת האירוח בגינה. ברגע שאנחנו נמצאים בחוץ ומקפידים לבצע את כל ההכנות והבישולים בחלק החיצוני של הבית, זה משאיר את כולם בגינה ומונע בלאגן בתוך הבית.

בנוסף, במקום להיכנס כל שנייה ולהביא מלח, פפריקה או מזלג, מראש אנו דואגים שהכל מאוחסן במטבח החיצוני שלנו מה שגורם לנו לחוש הרבה פחות עייפים בסוף האירוח.

אתם השפים

מותר להשוויץ – אחד הטרנדים שתפסו תאוצה בשנים האחרונות הן במסעדות והן בית היא שיטת הבישול ב- Open Kitchen. שיטת בישול זו בה האורחים רואים בדיוק מה אתם עושים היא חוויה בפני עצמה המעוררת את התיאבון ואת כל החושים.

מראה עץ טבעי

תחזוקה קלה

עמידות בנזקי חוץ

יתרונות מטבח גינה נירוסטה חיצוני

פרופילי אלומיניום איכותיים

אלומינה טופ מקפידה לעשות שימוש בפרופילי אלומיניום חזקים שעברו את כל תהליכי הציפוי והצביעה מה שמעניק למטבח רמת עמידות גבוהה לאורך שנים.
רמת גימור גבוהה – המטבחים שלנו מיוצרים תוך שימוש ברכיבים האיכותיים ביותר שיש בשוק עם הקפדה על גימורים נקיים, פינות ישרות ואטימה איכותית.

התאמה לצרכים שלכם

את המטבח מאלומיניום אנו בונים לפי הצרכים שלכם ובהתאמה מושלמת לתקציב אותו אתם מוכנים להשקיע.

מטבחי חוץ של אלומינה אינם דורשים תחזוקה ועמידים במיוחד בפניי האקלים הישראלי גם אני רוצה