חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום | גדר הייטק

בעולם מושלם, לא היינו מדברים כלל וכלל על הצורך בגידור איכותי עבור מוסדות ומסגרות רבות מאוד בעולם המודרני. עם זאת, העולם שבו אנחנו חיים הוא לא עולם מושלם, והסיטואציות שבגינן אנחנו זקוקים לגדרות הן סיטואציות שכל אחד מאתנו מכיר היטב.

חוסכות באנרגיה

כאשר אנו מצלילים בימי הקיץ את כניסות הבית וחלונותיו, אנו מונעים מהשמש לחמם את פנים הבית. הדבר מוריד משמעותית את הטמפ’ בבית ועוזר לחסוך בשעות מזגן יקרות.

חוסכות בהוצאות אחזקה!

למעשה, פרגולות האלומיניום מבטלות כליל את עלויות האחזקה.
פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה כלל!

חוסכות זמן

הרכבת פרגולה מאלומיניום אורכת כשליש מהזמן לעומת פרגולה אחרת (עץ, ברזל, בטון). העבודה נקייה וללא חיתוכים, ניסורים, ריתוכים ודברים כאלו במקום.

עיצוב ייחודי והתאמה אישית

מאות צבעים כולל דמוי עץ, עיצוב ייחודי וחדשני הניתן להתאמה אישית, אפשרות לשילוב גופי תאורה בתוך הקורות ועוד…

למה צריך גדרות אלומיניום?

הגדר משמשת אותנו בראש ובראשונה להגנה מפני איומים חיצוניים, כאשר היא נועדה למנוע חדירה של גורמים לא רצויים לשטח הפרטי שלנו. בנוסף לכך, הגדר שלנו היא גם אמצעי שלנו למנוע יציאה של ילד קטן או של בעל חיים לרחוב, שיכולה להיות מסוכנת ביותר.

השימוש הנוסף של גדרות כיום הוא ביצירת הפרדה אסתטית והפרדה של רעש מהרחוב לבית, כאשר אנחנו מעוניינים ליצור את החציצה הברורה והאיכותית שתאפשר לנו לקיים חיים איכותיים של בית ושל מרחב חיצוני ואיכותי מבלי לסבול מההמולה, הרעש והלכלוך של הרחוב. ברור, אם כן, מדוע הגדר היא רכיב חשוב כל כך במסגרות ביתיות ולא ביתיות גם יחד, וכעת נבין בדיוק מה הופך גדרות אלומיניום לאפשרות האיכותית ביותר בתחום הגידור, אותה כדאי לנו מאוד להכיר.

גדר אלומיניום – פתרון גידור ברמה הגבוהה ביותר

עמידות גדר האלומיניום לאורך זמן רב מאוד

בתור התחלה, גדרות אלומיניום הן האופציה העמידה ביותר שבה נוכל לבחור עבור גידור הבית או העסק שלנו. כשאנחנו מדברים על עמידות, אנחנו מדברים על היכולת שלנו לבחור באפשרות גידור שתחזיק במצבה האיכותי והחזק לאורך כמה שיותר זמן מבלי להחליד ולהישחק.

האלומיניום, בהקשר זה, הוא האפשרות האיכותית ביותר. בשונה מגדרות עץ, למשל, הוא אינו נשחק וקל מאוד לנקות אותו. בשונה מגדרות ברזל, למשל, הוא אינו מחליד גם כאשר הוא חשוף לגשם ולמי שטיפה לאורך שנים רבות.

אסתטיקה

חשוב להבין כי כאשר אנחנו בונים ומקימים גדר לבית שלנו, אנחנו למעשה נותנים לבית שלנו מאפיין חיצוני בולט שהופך לפנים של הבית שלנו כלפי חוץ. בהקשר זה, האלומיניום הוא האפשרות הנכונה והאיכותית ביותר שלנו מבחינה אסתטית.

גדרות אלומיניום הן גדרות המעוצבות בצורה מודרנית ואיכותית, כאשר היותו של האלומיניום חומר רקיע ונוח לעיבוד הופכת אותו לחומר שניתן לעצב בצורה מגוונת ואיכותית לפי הצרכים והרצונות שלנו.

כך, למעשה, אנחנו מבטיחים לעצמנו את המראה האיכותי ביותר של הבית שלנו כלפי חוץ, בהתאם לרצונות המדויקים שלנו בעיצוב החיצוני של הבית שלנו.

שירות איכותי לגדר אלומיניום מבטיח לנו גדר חזקה ואסתטית ולאורך זמן

עיצוב של גדרות אלומיניום הוא לא משימה פשוטה כל כך, ובכדי להבטיח לעצמנו את הגדר האיכותית ביותר שתספק לנו את ההפרדה הנחוצה מרחוב בצורה האסתטית, האיכותית והעמידה ביותר לאורך זמן, אנחנו זקוקים לשירות איכותי בתחום מוצרי האלומיניום. שירות שכזה הוא בדיוק זה שמספק לנו את הפתרונות האיכותיים ביותר לגידור הבית שלנו.

תשאירו פרטים אנו מיד חוזרים..

המלצות

שי ארז
ראשון לציון
קרא עוד
רן עמיחי וכל הצוות המדהים של אלומינה, פשוט מקצוענים! הצלחת להעלות את רף הציפיות! אתם חבורה מופלאה ומיוחדת שמתייחסת לכל לקוח כאילו זה הבית הפרטי שלכם. אני מבטיח להיות שגריר אמיתי שלכם.
עטיה רון
נתניה
קרא עוד
מילה זו מילה. לוח הזמנים מדוייק בול! נעבוד יחד בטוח בהמשך
משפחת כהן
מושב מאור
קרא עוד
אנו רוצים להודות לחברת אלומינה ולרן על היחס החם והמקצועי, מחירים שפויים עם סטאנדרט מוצר ללא פשרות! תודה על ההתחשבות וקיצור הזמנים החצי לטובת אירוע שתכננו בחצר. תודה לצוות ההתקנה המקצועי, יעיל ומסודר. מומלץ בחום!

קטלוג חברת אלומינה-טופ

פתיחה תיבת שיחה
צריכים עזרה?
שלום.
נוכל לעזור לך?