חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוי קירות פנים

חיפוי קירות פנים אלומיניום

בדיוק כמו חיפויי הקיר החיצוניים, כך גם בבנייני מגורים ובבנייני רב קומות, מחפשים חומרים ידידותיים למשתמש אשר לא מצריכים אחזקה מיותרת ויקרה בתוך השטחים הציבוריים בבניין.

לא בכדי הפכה אותה בנייה בשילוב חומר האלומיניום לחלק בלתי נפרד מהנוף שלנו. יש כמה סיבות אשר בעקבותן החלו לעשות שימוש בחומר האלומיניום כחומר גלם למטרות גם עבור חיפוי קירות פנים.

חוסכות באנרגיה

כאשר אנו מצלילים בימי הקיץ את כניסות הבית וחלונותיו, אנו מונעים מהשמש לחמם את פנים הבית. הדבר מוריד משמעותית את הטמפ’ בבית ועוזר לחסוך בשעות מזגן יקרות.

חוסכות בהוצאות אחזקה!

למעשה, פרגולות האלומיניום מבטלות כליל את עלויות האחזקה.
פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה כלל!

חוסכות זמן

הרכבת פרגולה מאלומיניום אורכת כשליש מהזמן לעומת פרגולה אחרת (עץ, ברזל, בטון). העבודה נקייה וללא חיתוכים, ניסורים, ריתוכים ודברים כאלו במקום.

עיצוב ייחודי והתאמה אישית

מאות צבעים כולל דמוי עץ, עיצוב ייחודי וחדשני הניתן להתאמה אישית, אפשרות לשילוב גופי תאורה בתוך הקורות ועוד…

חיפוי אלומיניום – עמידות איתנה ותחזוקה קלה

קל מאוד לתחזק חיפוי אלומיניום – בשונה מחיפויים אשר עשויים חומרי גלם אחרים, חיפויי אלומיניום אינם דורשים תחזוקה וקל לנקות אותם ללא מאמץ.

הם אינם מושפעים ממים או מלחות ולכן לטווח הארוך נחשבים לעמידים, אינם מתקלפים או נחשפים לקורוזיה. זו הסיבה שאין צורך להתעסק בקילוף, שיפוץ וצביעה מחודשת כאשר אנו בוחרים בחיפויי קירות חוץ מאלומיניום, הם פשוט שומרים על החזות והחוזק שלהם שנים רבות.

משתלבים בצורה מושלמת עם החזות המודרנית – מכיוון ולחיפויי האלומיניום מראה נקי ופשוט ניתן לשלבם כמעט כל סוג של קונסטרוקציה ועם מגוון של צבעים כך שניתן להעניק למבנה חזות מרשימה, ייחודית שמשתלבת בדיוק רב עם הבנייה המודרנית, המתועשת והחדשנית.

חיפויי האלומיניום נחשבים לקלים מאוד ולכן תהליך הבנייה הינו מהיר ונקי. דבר אשר חוסך בעלויות ובהוצאות הבנייה. בעיקר מכיוון שהוא לא מצריך הכנה מוקדמת ומיוחדת.

חיפוי קירות פנים מאלומיניום – המגמה הירוקה

לסיכום, המגמה אשר תופסת תאוצה בשנים האחרונות ונראה כי רק תלך ותעמיק, היא המגמה הירוקה. הן בתחום הבנייה והן במגוון תחומים נוספים.

חיפויי אלומיניום למבנים משתלבים עם שיטת הבנייה הירוקה שכן אין צורך לעשות שימוש בחומרים מלכלכים המזיקים לסביבה כמו מלט למשל. את האלומיניום ניתן למחזר שוב ושוב ועדיין ליהנות ממגוון היתרונות שהוא מציע.

האלומיניום מציע קשת רחבה של אפשרויות מגוונות וגמישות כך שניתן לעשות שימוש באינספור טקסטורות, צבעים וסגמנטים. באמצעות חיפויי אלומיניום, ניתן ליצור מראה נקי או כפרי, ואף להסוות את הסטיות הנוצרות כתוצאה מתהליך הבנייה. נצלו את יתרונות הבנייה של שימוש בחיפויי האלומיניום ותיהנו מבנייה ירוקה, חדשנית ועוצרת נשימה.

תשאירו פרטים אנו מיד חוזרים..

המלצות

שי ארז
ראשון לציון
קרא עוד
רן עמיחי וכל הצוות המדהים של אלומינה, פשוט מקצוענים! הצלחת להעלות את רף הציפיות! אתם חבורה מופלאה ומיוחדת שמתייחסת לכל לקוח כאילו זה הבית הפרטי שלכם. אני מבטיח להיות שגריר אמיתי שלכם.
עטיה רון
נתניה
קרא עוד
מילה זו מילה. לוח הזמנים מדוייק בול! נעבוד יחד בטוח בהמשך
משפחת כהן
מושב מאור
קרא עוד
אנו רוצים להודות לחברת אלומינה ולרן על היחס החם והמקצועי, מחירים שפויים עם סטאנדרט מוצר ללא פשרות! תודה על ההתחשבות וקיצור הזמנים החצי לטובת אירוע שתכננו בחצר. תודה לצוות ההתקנה המקצועי, יעיל ומסודר. מומלץ בחום!

קטלוג חברת אלומינה-טופ

פתיחה תיבת שיחה
צריכים עזרה?
שלום.
נוכל לעזור לך?