חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפויים לקירות

דרך שלכם לבית מעוצב

סלון הבית שלנו הוא המקום כי החשוב שבו אנחנו צריכים להרגיש הכי נעים בעולם. בסלון אנחנו יושבים יחד עם כל המשפחה, רואים טלוויזיה או מדברים, וחשוב ליצור אווירה איכותית ולא בנאלית מידי. הקירות בסלון יכולים להיות ריקים וגם תמונות משפחתיות לא יעזרו, הכניסה לבית יכולה להיות ריקה מידי וגם במטבח בחדר השינה נוכל להרגיש במשך שנים שחסר משהו. במקום לשבור את הראש ולנסות למצוא פתרונות עיצוביים שיכולים לעלות הרבה כסף, במקום לצבוע את הבית מחדש במחשבה שזה מה שייתן לו קצת חן, חיפוים לקירות יכולים לפתור את הבעיה שלכם בקלי קלות.

חיפויים לקירות: איכות משתלמת ביותר

  • חיפויים לקירות הם שכבה נוספת שמוסיפים על הקיר כך שהוא מקבל הרבה יותר חן מאשר מה שהיה לו ללא החיפוי. חיפוי כזה יכול להיות על ידי לבנים, חיפוי מאבן, חיפוי ממגוון רחב של עצים ואפילו חיפוי ברזל ניתנים להתקנה במהירות. החיפוי נועד למטרות עיצוביות גרידא אך יש לו גם יכולות ליצור חימום ביתי וגם תחושה חמימה בעיקר על ידי התקנת חיפויים מעץ. גם הניקיון של החיפויים יכול להיות פשוט בהרבה מאשר לנקות את עצמו וכך החיפויים לקירות הגיעו עד למטבח שם חיפוי זכוכית הם דבר נפוץ מאוד.
  • החיפויים שכבשו את המדינה יכולים להיות גם אצלכם מתי שרק תרצו. התקנה של חיפויים לקירות היא התקנה פשוטה יחסית ואורכת לא יותר מכמה שעות וגם בכמה שעות ניתן להתקין חיפויים רבים חכמה קירות החיפוי יכול להיות מותקן גם בצורה עצמאית אך חשוב לבצע את ההתקנה בצורה נכונה כיוון שהתקנה לא טובה יכולה לפגוע גם בחיפוי וגם בקיר עצמו.
  • מעבר לכך שהחיפויים יוצרים אווירה מאוד חמה ויוקרתית הם מהווים נקודת עניין בבית. אמנם חיפויים לקירות הולכים וצוברים תאוצה אך עדיין החיפויים הללו מהווים נקודה מאוד יצירתית ומקורית שתמיד כיף לפגוש.

מה עם חיפויים לקירות חיוניים?

כשם שאפשר לשפר את העיצוב של קירות פנימיים גם קירות חיצוניים יכולים לקבל חיפויים מתאימים שיהיו עמידים לכל תנאי מזג האוויר. חיפוי בנים או חיפוי מעץ הם מהחיפויים היותר נפוצים שיש לקירות חיצוניים והם יכולים לתת ריענון משמעותי ביותר לבית כולו.

 

 

תשאירו פרטים אנו מיד חוזרים..

המלצות

שי ארז
ראשון לציון
קרא עוד
רן עמיחי וכל הצוות המדהים של אלומינה, פשוט מקצוענים! הצלחת להעלות את רף הציפיות! אתם חבורה מופלאה ומיוחדת שמתייחסת לכל לקוח כאילו זה הבית הפרטי שלכם. אני מבטיח להיות שגריר אמיתי שלכם.
עטיה רון
נתניה
קרא עוד
מילה זו מילה. לוח הזמנים מדוייק בול! נעבוד יחד בטוח בהמשך
משפחת כהן
מושב מאור
קרא עוד
אנו רוצים להודות לחברת אלומינה ולרן על היחס החם והמקצועי, מחירים שפויים עם סטאנדרט מוצר ללא פשרות! תודה על ההתחשבות וקיצור הזמנים החצי לטובת אירוע שתכננו בחצר. תודה לצוות ההתקנה המקצועי, יעיל ומסודר. מומלץ בחום!

קטלוג חברת אלומינה-טופ

פתיחה תיבת שיחה
צריכים עזרה?
שלום.
נוכל לעזור לך?