חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרגולות אלומיניום תלויות

פרגולת אלומיניום תלויה

 
 

פרגולת אלומיניום תלויה מאפשרת ליהנות מהצללה מושלמת בלי לתפוס שטח יקר במרפסת.

פרגולת אלומיניום תלויה נטולת רגליים תומכות, מתאימה לאלו מכם בעלי המרפסות אשר אינם מעוניינים לגרוע משטח המרפסת, אך גם לאלו המעוניינים בחזות נקייה יותר ללא הפרעה.

 
 

יתרונות פרגולות תלויות

חוסכות באנרגיה

כאשר אנו מצלילים בימי הקיץ את כניסות הבית וחלונותיו, אנו מונעים מהשמש לחמם את פנים הבית. הדבר מוריד משמעותית את הטמפ’ בבית ועוזר לחסוך בשעות מזגן יקרות.
 

חוסכות בהוצאות אחזקה!

למעשה, פרגולות האלומיניום מבטלות כליל את עלויות האחזקה.
פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה כלל!
 

חוסכות זמן

הרכבת פרגולה מאלומיניום אורכת כשליש מהזמן לעומת פרגולה אחרת (עץ, ברזל, בטון). העבודה נקייה וללא חיתוכים, ניסורים, ריתוכים ודברים כאלו במקום.
 

שלל גווני עץ מרהיבים

ניתן לבחור את צבעי העץ המיוחדים בגוונים שונים ורבים בהתאמה לכל סוגי העצים הקיימים.
התוצאה – מושלמת!
 
 

פרגולה תלויה מאלומיניום – לשמור על הנוף פתוח.

פרגולות אלומיניום ידועות בחוזקן ועמידותן למשך שנים ארוכות. באלומינה ניתן למצוא מאות צבעים ייחודיים.

פרגולות אלומיניום תלויות

עם זאת, ישנה גם דרך אחרת. פרגולה תלויה מאלומיניום, זו מאפשרת לכם ליהנות מהצללה מבלי שיהיה צורך בהתקנת עמודי תמיכה. אם מדובר על מרפסות/גינות בעלות שטח קטן למדי או אם מדובר ביציאה לחצר או חניה אשר העמודים התומכים הינם מפגע אסטטי, ביטול הצורך בעמודי תמיכה משמעותו למעשה שמירה מלאה על גודלה של המרפסת ועל שלמות המראה הנשקף ממנה.

כמובן שישנן גם מרפסות ושטחים אשר מחייבים הצבת עמודים אך ישנן מרפסות ושטחים בהם תנאי השטח אינם מאפשרים התקנת עמודים תומכים, ובמקרים אלו היא הינה האופציה היחידה הנותרת פתוחה.

השלב הבא הוא בעצם התקנת הפרגולה – שלשם כך אנו זקוקים לקיומם של מספר תנאים.

 
התקנת פרגולות תלויות מאלומיניום
 
עבור התקנת פרגולה תלויה מאלומיניום צריכים להתקיים מס’ תנאים בסיסיים.

קיר אשר נבדק ונמצא כשיר לשאת את הפרגולה.
מוטות תליה (לא מיתרים) לעיגון הפרגולה גם מפני רוחות אשר מסוגלות להרים אותה כלפי מעלה.
עיגון חזק במיוחד עם ברגים נכונים המחזיקים עומסים גבוהים.
בניית הפרגולה בכפוף להוראות קונסטרוקטור.
התקנה ע”י צוות המוכשר לכך ע”י החברה.
כל זאת בכדי להבטיח לכם לא רק הצללה, אלא גם ובעיקר בטיחות גבוהה בתנאים השונים.

פרגולה רגילה או תלויה?

 
לא בכל מרפסת יש הכרח בהתקנת פרגולה תלויה. בכל חצר או מרפסת כמעט ניתן לבנות פרגולות בתצורות השונות, עם עמודים או בתליה. כאשר משיקולים עיצוביים כנראה שנעדיף לתלות את הפרגולה. במרפסות כאשר הפרגולה אינה על כל שטח המרפסת ישנה בעיה לעגן את העמודים ע”י קידוח התושבות לרצפה, זה עלול לגרום לנזק רב באיטום הבית. ולכן תמיד נעדיף במקרים אלו לתלות את הפרגולה אפילו על חשבון גודלה.

פרגולה תלויה עוזרת לנו גם בחצר לשמור על הסביבה הטבעית של הגינה ועל חזות טבעית ונקייה. היא מתאימה גם במקרים בהם ישנו צורך בפתרון הצללה נקודתי וקטן, כמו למשל פרגולות בכניסה לבתים.

אלומינה! אולם תצוגה של פרגולות תלויות מאלומיניום

חברת אלומינה בע”מ מתמחה בייצור פרגולות וחיפויי קיר תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ושיטות בניה מתקדמות. צרו עמנו קשר לתיאום פגישת הכרות, בונים? משפצים? בואו עם המעצב/ת אדריכל/ית ללא התחייבות, לפגישה בה נוכל לעמוד על הפתרון המתאים ביותר עבור המרפסת או הגינה שלכם.

אצלנו תמצאו מגוון רחב של פרגולות בתצורות השונות, תלויות או לא, במגוון רחב של עיצובים, טקסטורות וצבעים להתאמה מלאה לעיצוב הקיים בבית ובגינה. אנו מתחייבים לעבודה מהירה ונקייה ברמת גימור גבוהה, וכמובן לשירות מקצועי, אדיב ואמין. נשמח לראות אתכם.

תשאירו פרטים אנו מיד חוזרים..

המלצות

שי ארז
ראשון לציון
קרא עוד
רן עמיחי וכל הצוות המדהים של אלומינה, פשוט מקצוענים! הצלחת להעלות את רף הציפיות! אתם חבורה מופלאה ומיוחדת שמתייחסת לכל לקוח כאילו זה הבית הפרטי שלכם. אני מבטיח להיות שגריר אמיתי שלכם.
עטיה רון
נתניה
קרא עוד
מילה זו מילה. לוח הזמנים מדוייק בול! נעבוד יחד בטוח בהמשך
משפחת כהן
מושב מאור
קרא עוד
אנו רוצים להודות לחברת אלומינה ולרן על היחס החם והמקצועי, מחירים שפויים עם סטאנדרט מוצר ללא פשרות! תודה על ההתחשבות וקיצור הזמנים החצי לטובת אירוע שתכננו בחצר. תודה לצוות ההתקנה המקצועי, יעיל ומסודר. מומלץ בחום!

קטלוג חברת אלומינה-טופ

פתיחה תיבת שיחה
צריכים עזרה?
שלום.
נוכל לעזור לך?