חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוי אלומיניום

מה זה חיפוי אלומיניום? איך בוחרים? איך מתקינים?

 

על כל אלו ועוד אנו נשיב בעמוד זה. יחד עם זאת ניתן לומר כי…

"חיפוי קיר מאלומיניום משמש בדרך כלל לחיפוי קירות חוץ מעוצבים ויוקרתיים"

כאשר מחליטים לשפץ את הבית ולרענן את מראהו, ההתלבטויות רבות, בעיקר כשמדובר במראה הבית מבחוץ היוצר את הרושם הראשוני שמקבלים בבית.

צו האופנה האחרון הוא חיפוי קיר מאלומיניום בגווני עץ או במבחר צבעי הראל השונים. אנשים רבים מתלבטים בינו לבין חיפוי הקיר השמרני מטיח או מעץ. אך לאחר התרשמות מיופיו של חיפוי קיר מאלומיניום, מגיעה גם ההבנה כי יש לחיפוי זה יתרונות רבים, כמו מראה אסטטי וייחודי של מוצר קל לניקוי שאינו דורש תחזוקה כלל.

בחיפוי האלומיניום טמון יתרון גדול אשר לא תמיד נלקח בחשבון. חיפוי הקיר בעצם מרחיק מהבית את הגשם בחורף ואת השמש היוקדת בקיץ. כמו כן הוא יוצר מרווח לאוויר לעבור דרכו וע”י כך תורם לאוורור הקירות החיצוניים ולהורדת הטמפרטורות בבית.

יתרונות חיפוי אלומיניום

 
 

חוסכות באנרגיה

כאשר אנו מצלילים בימי הקיץ את כניסות הבית וחלונותיו, אנו מונעים מהשמש לחמם את פנים הבית. הדבר מוריד משמעותית את הטמפ’ בבית ועוזר לחסוך בשעות מזגן יקרות.
 

חוסכות בהוצאות אחזקה!

למעשה, פרגולות האלומיניום מבטלות כליל את עלויות האחזקה.
פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה כלל!
 

חוסכות זמן

הרכבת פרגולה מאלומיניום אורכת כשליש מהזמן לעומת פרגולה אחרת (עץ, ברזל, בטון). העבודה נקייה וללא חיתוכים, ניסורים, ריתוכים ודברים כאלו במקום.
 

עיצוב ייחודי והתאמה אישית

מאות צבעים כולל דמוי עץ, עיצוב ייחודי וחדשני הניתן להתאמה אישית, אפשרות לשילוב גופי תאורה בתוך הקורות ועוד…
 
 
 

חיפוי אלומיניום – מה זה?

חיפוי קיר מאלומיניום יכול להיות בכל מיני תצורות. מסרגלים המחפים את הקיר או אפילו לוחות אלומיניום היוצרים משטח שלם על הקיר.  בדרך כלל לחיפוי קירות חוץ בבתים מעוצבים ויוקרתיים. חיפוי קיר מאלומיניום מייצרים כשדות של סרגלים מאלומיניום בצביעה איכותית לפי תו תקן.

יתרונו הגדול של חיפוי קיר מאלומיניום הוא בכך שהמשטח מוצמד אל הקיר ללא “תפרים” וחיבורים בהתקנה שאינה מצריכה הכנות מיוחדות. יתרון גדול נוסף הוא היותו קל לאחזקה ולניקוי.

איך בוחרים חיפוי קיר מאלומיניום?

כאשר עומדים לעצב את הבית בו יהיה חיפוי מאלומיניום, צריך לזכור שהמגמה לבחור חיפוי קיר מאלומיניום היא מגמת עיצוב אופנתית עכשווית.

כאשר עומדים לבחור חיפוי מאלומיניום צריך להתחשב בסגנון הרצוי – שישקף את הסגנון האישי, אך לא יהיה אופנתי מדי או בעל צבעים מיוחדים העלולים להימאס אחרי זמן קצר.

עדיף לבחור מוצר קצת יותר סולידי שניתן יהיה ליהנות ממנו שנים ארוכות ושאפשר יהיה להתאים לו פריטים חדשים בכל פעם, לפי מצב הרוח. חשוב לדעת כי חיפוי קיר מאלומיניום הוא מוצר איכותי שבשל איכותו הגבוהה הוא מאריך ימים יותר מאשר חיפויי טיח ועץ, כך שאין לחשוש מהתקנת קיר שכזה על קירות חיצוניים ובסביבה עם תנאי אקלים קיצוניים, רק חשוב לבדוק במקום הרכישה שהאלומיניום צבוע לפי התקן.

 

התקנת חיפוי קיר אלומיניום

כמו תמיד כאשר מתכננים שיפוץ, צצה ועולה השאלה – האם יהיה בלגן גדול בבית בזמן ההתקנה? כאשר מחליטים על התקנת חיפוי קיר מאלומיניום, שאלה זו הופכת למיותרת, כיוון שהתקנה זו אורכת מספר שעות בלבד.

מובן שיש לבחור את הדוגמה הרצויה, לקחת מידות ולייצר חיפוי קיר מאלומיניום בגודל מתאים במדויק לקיר הרצוי, אך ביום ההתקנה כל מה שנדרש מבעלי הבית הוא להיות נוכחים במקום ולפנות את הכלים והחפצים המצויים ליד הקיר אליו יוצמד החיפוי החדש.

התקנת חיפוי קיר מאלומיניום נעשית על ידי בעלי מקצוע מיומנים שעברו הכשרה לכך. הם קודחים מספר קדחים בקיר המקורי ומצמידים חיפוי מאלומיניום אל הקיר. כל שיש לעשות בסיום העבודה הוא לקחת מטלית, לנגב, לפסוע מספר פסיעות לאחור – ולהתחיל ליהנות מהבחירה המוצלחת.

תשאירו פרטים אנו מיד חוזרים..

המלצות

שי ארז
ראשון לציון
קרא עוד
רן עמיחי וכל הצוות המדהים של אלומינה, פשוט מקצוענים! הצלחת להעלות את רף הציפיות! אתם חבורה מופלאה ומיוחדת שמתייחסת לכל לקוח כאילו זה הבית הפרטי שלכם. אני מבטיח להיות שגריר אמיתי שלכם.
עטיה רון
נתניה
קרא עוד
מילה זו מילה. לוח הזמנים מדוייק בול! נעבוד יחד בטוח בהמשך
משפחת כהן
מושב מאור
קרא עוד
אנו רוצים להודות לחברת אלומינה ולרן על היחס החם והמקצועי, מחירים שפויים עם סטאנדרט מוצר ללא פשרות! תודה על ההתחשבות וקיצור הזמנים החצי לטובת אירוע שתכננו בחצר. תודה לצוות ההתקנה המקצועי, יעיל ומסודר. מומלץ בחום!

קטלוג חברת אלומינה-טופ

פתיחה תיבת שיחה
צריכים עזרה?
שלום.
נוכל לעזור לך?