חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גדרות אלומיניום לגינה

גדרות אלומיניום לגינה בבית או בעסק

גדרות אלומיניום הנן מוצר חיוני לבית המספק פרטיות, הגנה והפרדה בין מתחמים שונים. גדר האלומיניום מספקת פתרון מעשי ומראה מושלם ונקי.

גדר יכולה להוות חציצה לא רק בין שכנים או שטחים ציבוריים. ניתן להתקין גדרות באותו האופן כהפרדה של בריכות ושטחי נוי בגינה. את גדר האלומיניום ניתן להתאים בדיוק לעיצוב הבית ולצורכי בעלי הבית.

חוסכות באנרגיה

כאשר אנו מצלילים בימי הקיץ את כניסות הבית וחלונותיו, אנו מונעים מהשמש לחמם את פנים הבית. הדבר מוריד משמעותית את הטמפ’ בבית ועוזר לחסוך בשעות מזגן יקרות.

חוסכות בהוצאות אחזקה!

למעשה, פרגולות האלומיניום מבטלות כליל את עלויות האחזקה.
פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה כלל!

חוסכות זמן

הרכבת פרגולה מאלומיניום אורכת כשליש מהזמן לעומת פרגולה אחרת (עץ, ברזל, בטון). העבודה נקייה וללא חיתוכים, ניסורים, ריתוכים ודברים כאלו במקום.

עיצוב ייחודי והתאמה אישית

מאות צבעים כולל דמוי עץ, עיצוב ייחודי וחדשני הניתן להתאמה אישית, אפשרות לשילוב גופי תאורה בתוך הקורות ועוד…

גדרות גינה מעוצבות בהתאמה אישית

באלומינה בע”מ מצאנו עבורכם את הפתרון המושלם. גדר אלומיניום פרי פיתוח ישראלי המפשט את הרכבת הגדר ומגיע באיכות הגבוהה ביותר וללא התפשרות על חוזק הגדר.

בגדרות שלנו ניתן לקבל מגוון גוונים שונים ולעיתים אף 2 גוונים בגדר אחת! (אחד בכל צד) אתם מעדיפים צבע אחד והשכן צבע שני? אין בעיה. תשאירו לנו את זה.

את גדר האלומיניום ניתן לעצב כיד הדמיון. בעזרת הדגמים השונים ניתן לקבל גדר אטומה לחלוטין, גדר בעלת שלבים דקים במרווח קבוע, גדר בעלת שלבים רחבים או שלבים מעוגלים.

ניתן לצבוע את הגדר בגווני עץ ולקבל על ידי כך מראה של גדר עץ מושלמת כל השנה ללא צורך בטיפולים יקרים.גדר אלומיניום לגינה – עמידות רבה וללא תחזוקה

גדר בשונה מפרגולות ודקים, אינה מקורה ע”י כיסוי כל שהוא ולכן היא פגיעה יותר למזיקים כגון נזקי מזג האוויר (שמש/גשם), מזיקים חיים (זבובים ויתושים המטילים את ביציהן בתוך חריצי העץ ומתפתחות תולעים בעץ), חלודה, קילופי צבע ועוד.

גדר אלומיניום לגינה – חזקה ועמידה לאורך שנים ללא צורך באחזקה כלל!

כמובן שיש חומרים שונים וזולים יותר עבור הקמת גדרות אך בכל חומר אחר מהאלומיניום אנו נדרשים לטיפולים שעלותם לאורך השנים יכולה להיות יקרה מאוד.

השוואת חלופות לגדר אלומיניום בגינה

גדרות הברזל הינן כבדות ומגושמות. עם השנים הברזל מחליד ומתקלף ממנו הצבע. החלודה מחלישה את הגדר לאורך הזמן ועלולה להתפרק עם הזמן ולהפוך למפגע.

עוד חומר הוא כמובן העץ. אנו יודעים מה קורה לעץ בשמש ובגשם. הוא נרקב עם הזמן. העץ מצריך טיפול מרובה אפילו משל הברזל, צביעה תקופתית והחלפת קורות רקובות.

הרכבת גדרות אלו דורשת זמן עבודה בשטח: חיתוך, ריתוך, ליטוש, צבע ועוד הכנות.

גדרות האלומיניום מגיעות חתוכות למידה, צבועות בצבע מתאים ומוכנות להרכבה. בשלבי ההרכבה אנו מעגנים עמודונים בשטח לפי מידות מדויקות. ולאחר מכן ההרכבה פשוטה וקלה. ללא הפרעות מיותרות לשכנים ובחיסכון מרבי של הזמן שלכם.

תשאירו פרטים אנו מיד חוזרים..

המלצות

שי ארז
ראשון לציון
קרא עוד
רן עמיחי וכל הצוות המדהים של אלומינה, פשוט מקצוענים! הצלחת להעלות את רף הציפיות! אתם חבורה מופלאה ומיוחדת שמתייחסת לכל לקוח כאילו זה הבית הפרטי שלכם. אני מבטיח להיות שגריר אמיתי שלכם.
עטיה רון
נתניה
קרא עוד
מילה זו מילה. לוח הזמנים מדוייק בול! נעבוד יחד בטוח בהמשך
משפחת כהן
מושב מאור
קרא עוד
אנו רוצים להודות לחברת אלומינה ולרן על היחס החם והמקצועי, מחירים שפויים עם סטאנדרט מוצר ללא פשרות! תודה על ההתחשבות וקיצור הזמנים החצי לטובת אירוע שתכננו בחצר. תודה לצוות ההתקנה המקצועי, יעיל ומסודר. מומלץ בחום!

קטלוג חברת אלומינה-טופ

פתיחה תיבת שיחה
צריכים עזרה?
שלום.
נוכל לעזור לך?