חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוי גגות

יצירתיות בעיצוב באמצעות חיפוי גגות

אם בעבר המהנדסים שהיו בונים את המבנים שאנו נמצאים בהם עד היום היו משקיעים בעיקר בבטיחות של המבנה ובעמידות שלו, היום אנו לוקחים את המושגים האלו כמובנים מאליו כאשר התקנים מחמירים מאוד ולמעשה מה שיוצר את התחרותיות זה העיצוב. כל אחד רוצה להקים את המבנה הכי מפואר ומושקע שיש ולפעמים חיפוי גגות היא הנקודה שמשנה את המבנה כולו. חיפוי גגות יכול להתאים למגוון רחב של בתים החל מבתים פרטיים נמוכים ועד וילות ענקיות, מבנים ציבוריים, בנייני משרדים וגם בנייני מגורים גבוהים.

חיפוי גגות מסוגים שונים של חומרים

  • את חיפוי הגגות ניתן להשיג ממגוון רחב של חומרים כאשר אחד החומרים שמשמשים לגגות יותר קטנים ובעיקר לסככות במפרסות הוא העץ. חיפוי גג מעץ יכול להפוך גם גג קטן ושפוט להרבה יותר מעוצב. לא מדובר כאן על פרגולה מעץ אלא על גג מבטון חזק וקבוע שרק נעטף במעטפת של עץ ולכן הופך להיות נקודה הרבה יותר פסטורלית במבנה כולו מה שיכול להוסיף הרבה חן. חיפוי כזה לוקה בחסרונות בגלל שעץ הוא חומר שדורש הרבה תחזוקה שלפעמים מנסים להימנע ממנה.
  • חיפוי גגות יכול להתקבל בצורה טובה יותר בעזרת אלומיניום. נפוץ מאוד להשתמש גם מברזל חזק וכבד יותר כאשר מדובר במנים גדולים שאמורים להיות חזקים מאוד אך במרבית המקרים אלומיניום יכול להשיג את המטרה בצורה הבה יותר פשוטה. חיפוי גגות באמצעות אלומיניום נותן יד רחבה של עיצובים אפשריים כאשר מדובר על חומר חזק שאינו מחליד ואינו מתחמם בצורה קיצונית כך שישתנה או שיתעקם.

להפוך את הגג להרבה יותר עמיד

אמנם חיפוי גגות ראש ובראשונה תורם מאוד לעיצוב אך הוא מוסיף גם לעמידות של המבנה כולו. תוספת של חיפוי לגג, בעיקר כאשר הוא עשוי מאלומיניום או ממתכת, יכול להפוך כל גג להרבה יותר יבש והרבה יותר חזק. בצורה כזו ניתן למנוע נזקים שקורים לכל גג בסופו של דבר כתוצאה מגשמים או כתוצאה משמש חזקה שיכולה לפגוע בצנרות או במתקנים שנמצאים עליו וגם ליצור עיצוב יצירתי שלא ניתן ליצור באמצעות לבנים ומלט.

 

תשאירו פרטים אנו מיד חוזרים..

המלצות

שי ארז
ראשון לציון
קרא עוד
רן עמיחי וכל הצוות המדהים של אלומינה, פשוט מקצוענים! הצלחת להעלות את רף הציפיות! אתם חבורה מופלאה ומיוחדת שמתייחסת לכל לקוח כאילו זה הבית הפרטי שלכם. אני מבטיח להיות שגריר אמיתי שלכם.
עטיה רון
נתניה
קרא עוד
מילה זו מילה. לוח הזמנים מדוייק בול! נעבוד יחד בטוח בהמשך
משפחת כהן
מושב מאור
קרא עוד
אנו רוצים להודות לחברת אלומינה ולרן על היחס החם והמקצועי, מחירים שפויים עם סטאנדרט מוצר ללא פשרות! תודה על ההתחשבות וקיצור הזמנים החצי לטובת אירוע שתכננו בחצר. תודה לצוות ההתקנה המקצועי, יעיל ומסודר. מומלץ בחום!

קטלוג חברת אלומינה-טופ

פתיחה תיבת שיחה
צריכים עזרה?
שלום.
נוכל לעזור לך?