חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוי חוץ

אין לכם ממה לפחד מחיפוי חוץ

אנשים רבים נהנים מהחיפויים לקירות שיש להם בסלון, בחדר השינה או מטבח אך חוששים מהחת חיפוי חוץ שיהפוך את הבית שלהם להרבה יותר מעניין. חיפוי חיצוני יכול להתאים לבתים רבים וכל החששות לגבי העמידות שלהם חסרות כל בסיס. חיפוי חיצוני הוא חיפוי חזק למדי שיכול להתאים לבתים רבים ויהיה עמיד לכל תנאי מזג אוויר קשים ככל שיהיו. רוחות חזקות, גשמים עזים וגם שמש חזקה לא יהרסו את הצבע של החיפוי, לא יסירו אותו מהמקום ולא ינפחו אותו אפילו כשמדובר בחיפוי מעץ.

אלו סוגי חיפויים יתאימו לשימוש חיצוני?

  • חיפוי חוץ יכול להיות הדבר שיהפוך את הבית שלכם במאה שמונים מעלות מבית משעמם ורגיל לבית שמושך מאוד את העין. אנשים רבים לא מייחסים חשיבות לעיצוב הבית בעיקר בגלל שעיצוב הבית נתפשת כמשימה יקרה ביותר. חיפוי חוץ לא עולה הרבה כסף ובכמה מאות שקלים תוכלו לקבל בית מעוצב באופן קבוע בלי שתצטרכו לתחזק אותו או לשמר אותו, בהתקנת חיפוי חיצוני איכותי ועמיד מחברה מומלצת. לפני שמתקינים חיפוי חיצוני חייבים לבצע סקר שוק ולבחור את היצרנים המובילים בתחום.
  • חיפוי חיצוני מוכר ביותר הוא החיפוי מעץ. חיפוי כזה מוסיף אווירה טבעית לבית כאשר יחד עם צמחייה הוא יכול להיות מתאים ביותר אך גם בלעדיה הוא נותן אווירה יותר מרעננת וחדשנית. אפשר להתקין קורות דקים מעץ, עץ ללא מרווחים, לוחות עץ חלקים וכמובן מגוון רחב של גוונים החל מעץ כהה מאוד, עץ בגוון טבעי או עץ בהיר.
  • חיפוי נוסף שנפוץ מאוד בימינו הוא חיפוי בלבנים. אמנם הקיר כבר עשוי מלבנים אך מי שרוצה לשדרג את הקיר שלו, מה שגם יזמי נדל"ן מחברות בנייה גדולות עושים בימינו הוא להוסיף שכבה נוספת של לבנים אל השכבה המקורית וכך ליצור כמה סוגי קירות לאותו בניין. בצורה כזו אפשר ליצור מבנים קלא10סיים ביותר, מבנים בעיצוב חדשני וכולה.

חיפוי חוץ מברזל: יש חיה כזאת

עוד חיפוי נפוץ ביותר בתור חיפוי חוץ הוא חיפוי מברזל. חיפוי כזה אפשר לראות בחלק מהמבנים הציבוריים והוא לא נפוץ כמו השניים הראשונים אך בלי ספק הוא חיפוי עמיד ביותר שיהיה עמיד לאורך שנים ארוכות, כאשר הוא מתאים בעיקר לבית עם גדרות מברזל תואם.

 

תשאירו פרטים אנו מיד חוזרים..

המלצות

שי ארז
ראשון לציון
קרא עוד
רן עמיחי וכל הצוות המדהים של אלומינה, פשוט מקצוענים! הצלחת להעלות את רף הציפיות! אתם חבורה מופלאה ומיוחדת שמתייחסת לכל לקוח כאילו זה הבית הפרטי שלכם. אני מבטיח להיות שגריר אמיתי שלכם.
עטיה רון
נתניה
קרא עוד
מילה זו מילה. לוח הזמנים מדוייק בול! נעבוד יחד בטוח בהמשך
משפחת כהן
מושב מאור
קרא עוד
אנו רוצים להודות לחברת אלומינה ולרן על היחס החם והמקצועי, מחירים שפויים עם סטאנדרט מוצר ללא פשרות! תודה על ההתחשבות וקיצור הזמנים החצי לטובת אירוע שתכננו בחצר. תודה לצוות ההתקנה המקצועי, יעיל ומסודר. מומלץ בחום!

קטלוג חברת אלומינה-טופ

פתיחה תיבת שיחה
צריכים עזרה?
שלום.
נוכל לעזור לך?